Reagon Morena: Jam e terrorizuar, Teutėn dhe Bleron i kam miq

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Reagon Morena: Jam e terrorizuar, Teutėn dhe Bleron i kam miq

Mesazh nga Princesha... prej 24/2/2014, 18:15

Reagon Morena: Jam e terrorizuar, Teutėn dhe Bleron i kam miq 1003972-429633993810352-1727658953-n
Morena Taraku ka reaguar pas shkrimit se ajo ėshtė pėrgjegjėse pėr ndarjen e Bleros me Teuta Krasniqin.Morena Taraku thotė se ėshtė e terrorizuar dhe mohon kategorikisht njė mundėsi tė tillė.
Ja reagimi i plot i Morenės.

Po ēuditėn nė ēfarė kulture e terrorizmi po jetoj! Ėshtė e turpshme tė dėgjoj diēka tė tillė, miqtė kthehen nė teorizma qė s’kanė tė bėjnė fare. Idiotizėm i pa pakapshėm. Kush jeni ju tė njollosni e tė vulosni gjėra qė janė nė dėmin e njė njeriu tė pa faj. Jam pyetur pikėrisht nė KTV gjatė promovimit tė video klipit tim “My Love” pse pikėrisht kėngėn me Bleron dhe publikisht live e kam cekur qė filluam njė bashkėpunim sė bashku sepse Teuta ėshtė ajo qė na shtyu tė bėjmė njė gjė sepse ajo ėshtė shoqja e imja qė nga fėmijėria. Njoh gjithė familjen e saj po ashtu, e edhe ajo timen. Nėse dėshirojnė fakte, shihet fare mirė qė ajo ishte pjesė e familjes time edhe gjatė kohės kur unė isha fėmijė, ajo ishte personazhi kryesor nė shfaqje nė Teatrin Kombėtar nė Prishtinė nė shfaqjen “babai” nė regji tė babait tim, Salami Taraku, i cili e di pa dyshim qė nė kėtė moment stėrkuqet nga turpi i kėtyre terroristėve qė nuk lanė gjurmė pa pėrzier. Blero dhe Tetuta janė miq tė mijė dhe vazhdojnė tė jenė. Por ta kenė tė qartė tė gjithė qė kjo punė nuk do tė ndalet kėtu, do tė vazhdojnė procedurat gjyqėsore, kėtu kanė marrė fund thashethemet pėr mua. Faleminderit.Reagon Morena: Jam e terrorizuar, Teutėn dhe Bleron i kam miq 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 23/7/2019, 09:32