Blero e Teuta u ndanė pėr shkak tė Morena Tarakut? (Foto-Video)

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Blero e Teuta u ndanė pėr shkak tė Morena Tarakut? (Foto-Video)

Mesazh nga Princesha... prej 24/2/2014, 18:13

Blero e Teuta u ndanė pėr shkak tė Morena Tarakut? (Foto-Video) Morena111
Ēifti VIP qė tashmė thuhet se i kanė dorėzuar letrat pėr shkurorėzim nė Gjykatė, thuhet se kėtė veprim e kanė ndėrmarrė pėr shkak tė njė femre. Mė konkretisht pėr shkak tė modeles seksi Morena Taraku. Burime tė Express...
Ēifti VIP qė tashmė thuhet se i kanė dorėzuar letrat pėr shkurorėzim nė Gjykatė, thuhet se kėtė veprim e kanė ndėrmarrė pėr shkak tė njė femre. Mė konkretisht pėr shkak tė modeles seksi Morena Taraku.

Burime tė Express thonė se Blero dhe Morena po “ziejnė” diēka me njėri- tjetrin prej kohės kur kanė nisur bashkėpunimin pėr realizimin e kėngės “My Love” pėr Morenėn, e cila ėshtė publikuar sė fundmi.

I njėjti burim thotė se muaj mė parė e ka parė ēiftin qė tashmė janė nė proces tė divorcit me vajzėn e tyre Tara, nė njė pishinė nė Prishtinė duke qėndruar shumė larg njėri tjetri


Blero e Teuta u ndanė pėr shkak tė Morena Tarakut? (Foto-Video) MmBlero e Teuta u ndanė pėr shkak tė Morena Tarakut? (Foto-Video) 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 22/8/2019, 06:52