Dhurata mė e shumėpritur pėr Shėn Valentin ėshtė...

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Dhurata mė e shumėpritur pėr Shėn Valentin ėshtė...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 12/2/2014, 10:39

 Dhurata mė e shumėpritur pėr Shėn Valentin ėshtė... C144a917-fdee-4ef6-9eb7-9f18f45fd9d3---0-

Pėr 14 shkurt, ditėn e te dashuruarve, ka nga ata qe pėrgatisin mbrėmje romantike ne ēift, por ka edhe te tjerė qe duan t’i dhurojnė diēka materiale atij qe kane ne krah. Por a ėshtė vėrtet kjo e rėndėsishme? Mbi te gjitha kjo feste ėshtė njė rast pėr te kremtuar dashurinė dhe pėr t’u kėnaqur ne ēift.

Nga njė studimi i kryer mbi 1000 britanike kane dale dhuratat me te preferuara. Ja lista me 5 ato qe dėshirohen me tepėr.

Ne vendin e peste ka qene Playstation 4 e Sony-t. Mos valle ciftet dėshirojnė qe here pas here te mbyllen ne shtėpi dhe te kalojnė momente se bashku larg syve te tė tjerėve?

Ne vendin e katėrt renditet laptopi.

Ne vendin e trete dhe te dyte janė bizhuteritė dhe lulet.

Ne krye te listės renditet Ipad-i. Tableti i famshėm me prekje i Apple-it vazhdon t’i joshe te gjithė. /ikub/

Po ju ēfarė dhurate do i bėni partnerit tuaj pėr Shėn Valentin? Kush ka me tepėr rėndėsi, njė dhurate e shtrenjte apo disa ēaste romantike dhe plot surpriza?E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/6/2019, 01:06