Me mirė te jesh Femėr apo Mashkull ??

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Me mirė te jesh Femėr apo Mashkull ??

Mesazh nga Princesha... prej 31/1/2014, 23:26

Me mirė te jesh Femėr apo Mashkull ??

Ka shume dilema rreth kėsaj pyetjeje dhe te gjitha te ndryshme... po mendimi juaj si ėshtė dhe arsyeja pse ??
    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:14