Sipas jush c'mund te gjendet ne ēanten e nje femre

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Sipas jush c'mund te gjendet ne ēanten e nje femre

Mesazh nga Princesha... prej 31/1/2014, 23:25

Tani hudhni shpejt e shpejt si meshkujt e femrat mendimet e tyre se c'mund te mbajne/mbani ne canta femrat.avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Sipas jush c'mund te gjendet ne ēanten e nje femre

Mesazh nga Arlo prej 2/2/2014, 17:56

Lloj lloj budallalliqesh  Smile Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Sipas jush c'mund te gjendet ne ēanten e nje femre

Mesazh nga Princesha... prej 5/2/2014, 19:47

Arlo bre teli esht rast nevoje aauaahuahau ah ti ti Librat jan per tu edukuar e qka ka gjera per budallakia ketu auahuahauah
Sponsored content

Buzqeshje Re: Sipas jush c'mund te gjendet ne ēanten e nje femre

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/5/2018, 12:18