Shtėpia “magjike” qė rri gjithmonė....me rregull (VIDEO)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shtėpia “magjike” qė rri gjithmonė....me rregull (VIDEO)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/1/2014, 17:24Do t'iu pėlqente njė shtėpi, nė tė cilėn gjithēka ėshtė nė vendin e vet? Ja ku vjen projekti i Didomestic, qė ka nisur me riprojektimin e njė moketi nė Madridit dhe qė synon pikėrisht kėtė.

Falė njė serie panelesh, ēdo gjė, madje edhe tavolina, rikthehet nė vendin e vet krejt tė padukshėm, pas pėrdorimit. A do t'ju pėlqente vėrtetė njė gjė e tillė? Shihni konkretisht videon:/ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 16/10/2018, 12:22