20 qytetet mė romantike tė Botės!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 20 qytetet mė romantike tė Botės!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/1/2014, 17:17

Ne prag te Shėn Valentinit, sit-i MissTravel.com ka listuar vendet me romantike te Botes, dhe fton qe pėrpara se te vendosni se ku do ta festoni atė, nėse dėshironi  mund t’i hidhni njė sy.
Ne kėtė liste sigurisht qe nuk kane si te mungojnė qytete te tilla si Parisi, kryeqyteti i dashurisė, apo Venecia si qyteti i misterit dhe magjisė, por ne kėtė liste gjenden edhe shume vende te tjera ekzotike, te pėrshtatshme pėr muajin e mjaltit, apo arratisje dashurore romantike.
 20 qytetet mė romantike tė Botės! B9a54c23-681b-466c-b48d-a22d3c40e2da---0-
Paris
 20 qytetet mė romantike tė Botės! Bc593492-4f2d-4293-8ea6-29b0fd5f5644---0-
Venecia
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 8a7b3745-cae3-47cc-9c4d-643444394927---0-
 Goa Indi
 20 qytetet mė romantike tė Botės! F9b5b7d3-2af2-41e1-8025-660fdd2d4ad6---0-
Killarney (Irlande)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 355a316d-926f-4730-9d0f-aa29874ef9b4---0-
Kuala Lumpur (Malaisie)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 8d56dc19-325b-4f3d-add4-d6e031aa2cee---0-
Stamboll Turqi
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 524a6267-625c-4643-9c2b-4abad0d4e9b5---0-
Singapour (Singapour)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 9721a20d-56ef-4896-9380-09dca6da3dcc---0-
Montréal (Canada)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 8d959bf3-1471-4437-80f7-c077fc7d89c7---0-
Melbourne (Australie)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 5fbd2e30-b6d3-439d-99f9-a018119725c8---0-
Montezuma (Costa Rica)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 91c5dea0-4c4e-493c-a759-df3cf347b4cf---0-
Charleston (SHBA)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! A40d9677-39c7-455d-92fe-cdc513f20622---0-
Ciudad de Panama (Panama)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 92bcd63f-9564-4e93-ba84-3d9b5b8944db---0-
San Miguel de Cozumel (Mexique)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 303be794-374f-4614-9f50-52651f6b2b3b---0-
Dubaļ
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 11d2ef22-cdd6-40f2-a2c4-474e0d2a9b3c---0-
Kairo(Égjypt)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 3c9b6d13-f600-4b6b-90c5-2df365fe0d29---0-
Oxford (Angli)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 252b9025-d3f4-428b-b633-b85a8b46e5a7---0-
Barcelone (Spajne)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 2658abe1-0fe1-4261-8cf4-9eba0d24c8c8---0-
Austin (SHBA)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 4da38541-1605-4791-9358-236bfb12dc08---0-
Phuket (Thaļlande)
 20 qytetet mė romantike tė Botės! 7b51be80-e8c0-4581-bc71-a8d7c89f6846---0-
Bali (Indonezi)
 /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/6/2019, 11:43