Artisti qė ecėn 40 km pėr tė realizuar kryevepra mbi borė (VIDEO)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Artisti qė ecėn 40 km pėr tė realizuar kryevepra mbi borė (VIDEO)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 15/1/2014, 16:29

Disa artistėve u duhen ditė tė tėra pėr tė krijuar kryeveprat e tyre. Kurse Simon Beck ecėn pėr orė e orė tė tėra, vetėm pėr tė realizuar artin e tij. 55-vjeēari nga Anglia shpenzon 10 orė dhe 40 km ecje, me synimin pėr t'u dhėnė jetė "pikturave" tė tij mbi borė, pėrmes kėpucėve tė veēanta tė dėborės./ikub/
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 16/10/2018, 12:36