A duhet patjeter te martohet njeriu?

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Pikpytje A duhet patjeter te martohet njeriu?

Mesazh nga Princesha... prej 7/1/2014, 22:04

A duhet patjeter te martohet njeriu? LOL avatar
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6064
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11449
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Pikpytje Re: A duhet patjeter te martohet njeriu?

Mesazh nga Plaku prej 7/1/2014, 22:05

hahahah Princesha po nese gjeni personin e duhur
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Pikpytje Re: A duhet patjeter te martohet njeriu?

Mesazh nga Princesha... prej 7/1/2014, 22:08

mendoj se uhet njeriu te martohet ,por nuk eshte edhe patjeter martesa te beht ,mendoj vetem vdekja eshte e patjetersueshme,te tjerat jan sikur te deshiruar ne jet .
Sponsored content

Pikpytje Re: A duhet patjeter te martohet njeriu?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:19