Si e konceptoni ju tradhetine ne shoqeri?

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Si e konceptoni ju tradhetine ne shoqeri?

Mesazh nga Princesha... prej 5/1/2014, 15:28

Si e konceptoni tradhetine shoqerore?
Jane njerez qe sja vlen?
Une personalisht i shumzoj me 0. Po ju cfare mendoni?
    Ora ėshtė 24/5/2018, 12:17