Cfare mund te jete me e vlefshme se sa jeta njerezore?

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Cfare mund te jete me e vlefshme se sa jeta njerezore?

Mesazh nga Princesha... prej 5/1/2014, 15:24

Paraja?

Fuqia?

Rrespekti?

Biznesi?

Dashuria?

Sa vlejne te gjitha keto perderisa njerez ne ēdo moment japin jeten apo vriten Duke degjuar per masakra e luftera dhe shume jeteve qe jane humbur te konsideruara te parendesishme per arsye jo te vlefshme.

Sa vlen jeta njerezore per ju dhe deri ku do te sakrifikonit per te shpetuar nje jete njerezore?
Jini te sinqerte aq sa mundeni..
    Ora ėshtė 23/6/2018, 19:50