7 Mrekullitė pushuese tė Botės!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje 7 Mrekullitė pushuese tė Botės!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/12/2013, 18:39

 7 Mrekullitė pushuese tė Botės! F8d6780d-2bcf-4e8f-9327-4fdc1df394f6---0-
Pegaso. Ne fakt ėshtė  njė jaht i specializuar pėr kėrkime nen ujore, por kėtė fund viti nuk ėshtė domosdoshmėrish e nevojshme pėr te qene biolog detar pėr te ēmuar luksin e saj. Jahti i gjate 74 metra ėshtė i pajisur edhe me nėndetėse me kapacitet 5 vende pėr zhytje. Ai ofron 12 shtretėr, jakuzi, por edhe shume aksesore te tjerė. Qiraja nis nga 530 mije euro.
 7 Mrekullitė pushuese tė Botės! E8e38c64-5522-4e90-9a66-195370ea9cfc---0-
Chalet N. Hoteli ne fjale ndodhet ne alpet austriake dhe ky ėshtė viti i dyte. Qiraja nis nga 277 mije euro, pasi ka vetėm 11 dhoma dhe te gjitha me xhama anti plumb. Jastėkėt e se cilės dhome janė te stolisur me germėn e pare te personit qe pushon ne te.
 7 Mrekullitė pushuese tė Botės! 04e10935-5775-44a4-bcb5-fbe3446372b9---0-
Lucala Island. Prone e manjatit te RedBull-it, ky ishull i vogėl ne arkipelagun Fiji. Njė jave privatėsi ne kėtė ishull kushton 1.3 milion euro.
 7 Mrekullitė pushuese tė Botės! 5314a8d8-9541-4cfe-838d-79a8b72d666a---0-
Kin gof the Castle. Njė here e njė kohe rezidenca e Maharaja-se. Ēmimi nuk ka ndryshuar, ėshtė po ai i vjetshmi, 2,6 milion euro, por vetėm me prenotim.
 7 Mrekullitė pushuese tė Botės! Fe659aca-e10d-4107-8fe1-b06218eed18c---0-
Singita Serengeti House. Ky rezort ėshtė hapur vitin e kaluar ne Tanzani. Ne kėtė rezort ku nuk mungon asgjė, 7 netė kushtojnė duke filluar nga 63 mije euro.
 7 Mrekullitė pushuese tė Botės! E83248b7-0439-4f99-9d32-079261c97dad---0-
Clivigny Island. Ky hotel i cili ne vitin 2000 ėshtė blere nga njė familje franceze ndodhet ne jug te Grenades dhe vetėm prej pak vitesh jepet me qira. Vila kryesore e saj e pėrshtatshme pėr 20 vete, pėr njė jave kushton 360 mije euro.
 7 Mrekullitė pushuese tė Botės! F17b5a31-ed27-47ce-bf0e-eb6abe088021---0-
Njė avion personal. Ky avion personal mund tė tė marre qe nga aeroporti me i afėrt ne vendin tėnd te banimit pėr tė tė dėrguar deri ne Sidney, duke mundėsuar qėndrimin ne te gjitha vendet qe dėshiron. Ēmimi, 707 mije euro, pa kthimin, ndaj duhet te marrėsh masa pėr tu kthyer me mjete te tjera. /ikub/
 E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/6/2019, 11:30