A keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje A keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.

Mesazh nga Princesha... prej 29/12/2013, 15:37

ckemi djem e vajza  A keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.  Smiley       a keni marr ndonje her shuplake nga personi qe e doni me shpirt  , une per veti  jo .. por ai nga une  po  A keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.  Cry,  arsyja   se me genjente  A keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.  CryA keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: A keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.

Mesazh nga Burrelsja prej 31/12/2013, 14:10

jo,jo per gjo po skam pas tdashur naj her njeten time
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/12/2013, 14:42

Jo.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.

Mesazh nga Princesha... prej 31/12/2013, 23:51

Sguxon tme mshon mua se I kthehet dyfishA keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: A keni marr ndonje her shuplake nga i dashuri apo e dashura .... nese po arsyja.

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 00:48