Pse Dashuria Ka Edhe Armiq.

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Pse Dashuria Ka Edhe Armiq.

Mesazh nga Princesha... prej 29/12/2013, 15:10

Pse Dashuria Ka Edhe Armiq., Pėr Prishjen Marrėdhėnjeve Ndėrmjet Dy Tė Dashuruarve..
    Ora ėshtė 15/12/2018, 22:47