A ju intereson e kaluara e personit qė doni?

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje A ju intereson e kaluara e personit qė doni?

Mesazh nga Princesha... prej 24/12/2013, 10:52

Sipas mendimit tim nuk do me interesonte e kaluara e te dashurit sepse nese ekziston nje dashuri e vertete atehere nuk mund te shihet mbrapa.Te gjitha projektet qe behen behen per te ardhmen keshtu qe nuk ka fare rendesi e kaluara.Mjafton qe midis 2 personave te ekzistoje nje ndjenje dhe pastaj gjithcka tjeter shkrumohet.Ndjenja e paster sheron gjithcka madje dhe te kaluaren e bukur apo te hidhur.
E kaluara ne dashuri nuk ka rendesi.rendesi ka e tashmja dhe e ardhmja.Mjafton qe te ekzistoje ndjenja dhe cdo gje rregullohet, cdo gje harrohet.A ju intereson e kaluara e personit qė doni?  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: A ju intereson e kaluara e personit qė doni?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/12/2013, 15:03

Nėse duhet tė bėj tė njejtėn rrugė nė jetė me tė,,, duhet tė di aq sa mė takon ... E kaluara mbetet e kaluar por le dhe gjurmė nga pas ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: A ju intereson e kaluara e personit qė doni?

Mesazh nga MARINO prej 24/12/2013, 22:52

normal qe poKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A ju intereson e kaluara e personit qė doni?

Mesazh nga Princesha... prej 25/12/2013, 10:15

Normal qe po nese do ndja jeten me te doja ti dij edhe te shkuarat e tijA ju intereson e kaluara e personit qė doni?  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: A ju intereson e kaluara e personit qė doni?

Mesazh nga Burrelsja prej 25/12/2013, 11:40

normal qe po..ku i dihet se cndodh ne tkaluaren
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: A ju intereson e kaluara e personit qė doni?

Mesazh nga MARINO prej 25/12/2013, 11:50

disa gjera qe duhen
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A ju intereson e kaluara e personit qė doni?

Mesazh nga Princesha... prej 7/1/2014, 22:47

Do me interesonte t'a dija, por...jo ne aspektin kritikues!
Gjeja me e mire do ishte te shikonim te tashmen qe na pret sebashku,
e kaluara i perket se kaluares, dhe kjo gje duhet harruar dhe jo diskutuar!A ju intereson e kaluara e personit qė doni?  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: A ju intereson e kaluara e personit qė doni?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 01:31