A do ta nderprisnit dashurine ne mes nese do zbulonit se e dashura nuk eshte e virgje

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Shigjet A do ta nderprisnit dashurine ne mes nese do zbulonit se e dashura nuk eshte e virgje

Mesazh nga Princesha... prej 24/12/2013, 10:31

Po e hap kete teme pasi nje pjese e madhe e djmeve ketu ne shqiperi e sidos e atyre q jetojne ne qytete informale ( te vogla ) e kane pothajse te pamundur qe te kurorezohen me nje vajze e cila e ka humbur virgjerine me dike tjeter apo ka qene e lidhur me pare me dike tjeter.
Pres qe pervec se pergjigjes nje pergjigje te shkurter te kete dhe ndonje opinjon se si mund te bejme per ta ndryshuar kete mentalitet apo pse duhet ta ndryshojme etj
    Ora ėshtė 16/12/2018, 00:56