Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga Princesha... prej 24/12/2013, 10:29

Lexova nje dite nje histori qe me beri pershtypje ne lidhje me kete teme.

Dy te rinj njihen me ana te fcb-s.
Ata komunikonin thuajse cdo dite.Shkembejne edhe fotot e njeri tjetrit.Ditet kalonin dhe ata filluan te dashuroheshin me njeri tjetrin.
Gjate bisedave qe benin i premtonin njeri tjetrit qe nje dite do takoheshin e zdo te ndaheshin kurre.
Pas gati dy vitesh vajza kembnguli qe ata te takoheshin.
Djali pranoi.
Por kur ata u takuan ,vajza u perball me nje suprize te pakendshme qe e shtangu Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!  Frown.
Djali ishte ne karroce invalidi.Ai nuk mund te ecte.
Vajzes i vershuan lotet menjeher...dhe me ze te mekur e pyeti-...perse nuk me ke treguar?
Nuk munda- iu pergjigj djali...kisha frike se ti do me largoheshe,...po ja erdhi dita qe ti ta mesosh.
Por une tani s'mund te largohem nga ti tani,shpirti im te perket ty-vazhdon vajza,dhe e perqafon ashtu te ulur ne karrige.

Ajo insiston qe ai ti ushtrohet fizioterapise ,dhe djali pranon.
Pas shume e shume seancash djalit i dhane shprese qe mund te ece.
Vajza nuk e braktisi asnje cast ,e kjo i dha force djalit derisa nje dite ai eci si gjith te tjeret.

 Ky eshte vertet nje rast vertet i rralle...por qe thone qe eshte i vertete.
Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/12/2013, 15:04

Kur dashuria ėshtė reciproke pėrse jo!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga Princesha... prej 24/12/2013, 15:17

sigurisht qe mund te funksionoje nese te dy palet jane te sinqerte ne virtualitet, e neqoftese ky sinqeritet perforcohet edhe ne realitetMendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga MARINO prej 24/12/2013, 22:49

shume rralle mundetKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga Princesha... prej 25/12/2013, 10:18

Mvaret nga Personat sa jan te sinqertMendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga Burrelsja prej 25/12/2013, 11:39

jo..aspak jan ne lidhje 5-6 vjecare dhe vjen nje cast kur dashuriaa mbaron e lidhja prishjet
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga MARINO prej 25/12/2013, 11:51

edhe mundetKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga Princesha... prej 25/12/2013, 15:51

Gjithqka esht e munur kur mos thuaj KureeeMendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!  2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga Arlo prej 27/12/2013, 01:46

Gjithcka eshte e mundshme.Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Sponsored content

Buzqeshje Re: Mendoni se nje lidhje e nisur nga Facebook/Forum mund te funksionoje ne jeten reale?!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 01:24