Ēfarė lloji tė meshkujve ju tėrheqin?!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ēfarė lloji tė meshkujve ju tėrheqin?!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/12/2013, 09:34

Ēfarė lloji tė meshkujve ju tėrheqin?! Largea_mashkull1387607547

Shumė fėmra kanė mėdyshje kur ėshtė nė pyetje tipi i meshkujve qė ato i tėrheqin me shumė.

A jeni duke shikuar pėr meshkujtė tė cilėt janė “meshkuj tė kualitetit tė lartė”, qė janė thjesht shumė mahnitės me bukurin e tyre.
Disa fėmra zgjedhin meshkuj shumė tėrheqės, por mė vonė ato kanė deklaruar se kanė pasur probleme nė lidhjen e tyre ngase ata nuk i kanė trajtuar si duhet ato, duke mos i respektuar dėshirat dhe kėrkesat e tyre.

Kėshtu shumė fėmrai pėrseritin disa herė kėtė lloj tė lidhjeve tė tyre deri sa ne fund arrijnė nė njė pik, ku janė lodhur nga gjithėqka dhe me shumė nga meshkujt tė cilėt janė tėrheqės.

Pėr tu larguar nga kėto lidhje tė kqija dhe pėr tė ju shmanguar dhimbjeve qė do ju shkaktohen nga lidhja e mė parshme dhe nga shumė ndarje qė keni pasur, atėherė vendosni qė tė zbuloni me shumė mbrenda vetės suaj sė cfarė janė dėshirat tuaja dhe cilit ėshtė realiteti dhe pėrballja qė ju jeni duke jetuar, nė mėnyrė qė tė keni njė lidhje tė rehatshme dhe pa dhimbje.

Pra pėrqendrohuini me shumė nė krijim e lidhjes apo nė gjetjėn e partnerit tuaj, i cili do ju trajtoj shumė mirė dhe do jetė mashkulli tė cilin ju e meriton, dhe mos u fokusoni nė mashkullin me tėrheqės, sepse ai do tėrheq edhe fėmra tė tjera, keshtu qė do keni problem pėr tė mbajtur vetėm pėr vetėn tuaj, partnerin tuaj./BS/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/6/2019, 00:45