Buzėqeshja bashkon zemrat!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Buzėqeshja bashkon zemrat!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/12/2013, 09:33

Buzėqeshja bashkon zemrat! E40b1b10

Momenti i lumturisė dhe buzėqeshjet sė bashku me partnerin janė tė rėndėsishme.

Nėse kthehemi pas nė kohė qė tė gjithė kemi kujtime tė bukura tė momenteve kur kemi qeshur pafund dhe jemi ndjerė nė sintoni tė plotė me partnerin.

Gjuha jo verbale. Ndodh shpesh qė me partnerin tė jeni nė tė njėjtėn linjė nėpėrmjet gjesteve apo edhe vėshtrimeve. Kjo bėn qė tė tėrhiqeni mė shumė ndaj njėri tjetrit.

Gjithashtu shumė studime kanė treguar se femrat janė mė tė dhėna pas meshkujve nė ditėt mė tė mira tė pjellorisė, ndėrsa nė ditėt e ciklit kėrkojnė mė shumė ėmbėlsi pėr tė qenė nė harmoni. /BS/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/6/2019, 01:02