Viti 2013, i vėshtruar me syrin e Google (VIDEO)

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Viti 2013, i vėshtruar me syrin e Google (VIDEO)

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/12/2013, 17:45

Brenda pak minutave mund tė pėrmblidhet edhe njė vit i tėrė. Nė kėtė prizėm e ka shikuar edhe Google, qė ka realizuar njė video me kėrkimet mė tė shpeshta dhe ngjarjet e kėtij viti 2013 qė po mbyllet. Si pėrfundim ka dalė diēka e kėndshme...
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/10/2018, 23:39