KUSH E PERJETON NJE HUMBJE DASHURIE ME SHUME DJEMT APO VAJZAT

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje KUSH E PERJETON NJE HUMBJE DASHURIE ME SHUME DJEMT APO VAJZAT

Mesazh nga Princesha... prej 11/12/2013, 15:45

SIPAS MENYRAVE TE NDRYSHME PO VAJZAT VUAJNE ME TEPER


 FFLMMKUSH E PERJETON NJE HUMBJE DASHURIE ME SHUME DJEMT APO VAJZAT  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 01:21