Cila ėshtė pyetja mė budallaqe qė i'a keni parashtruar tė dashurit ose dashurės?

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Cila ėshtė pyetja mė budallaqe qė i'a keni parashtruar tė dashurit ose dashurės?

Mesazh nga Princesha... prej 11/12/2013, 15:41

Cila pyetja ėshtė me e gabueshma ne bote sipas juve, qe i'a keni parashtru partneres,dashnores, tė fejuares, gruas etj etj ... BaaM
    Ora ėshtė 17/10/2018, 09:11