Cila ėshtė pyetja mė budallaqe qė i'a keni parashtruar tė dashurit ose dashurės?

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Cila ėshtė pyetja mė budallaqe qė i'a keni parashtruar tė dashurit ose dashurės?

Mesazh nga Princesha... prej 11/12/2013, 15:41

Cila pyetja ėshtė me e gabueshma ne bote sipas juve, qe i'a keni parashtru partneres,dashnores, tė fejuares, gruas etj etj ... BaaMCila ėshtė pyetja mė budallaqe qė i'a keni parashtruar tė dashurit ose dashurės?  10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 00:45