Lindin trenjake identike, njė rast shumė i rrallė!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Lindin trenjake identike, njė rast shumė i rrallė!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 10/12/2013, 14:07Abby, Brindabella dhe Laurel janė tre binjaket qe kane lindur ne datėn 22 nėntor te kėtij viti ne Sutter Memorial Hospital ne Sacramento te Californi-se.

Ngjarja behet edhe me interesante nga pikėpamje si rastėsore ashtu edhe statistikore, pasi fėmijėt janė ngjizur ne mėnyrė natyrale.

Sipas William Gilbert, kjo ėshtė njė dukuri shume e rralle dhe probabiliteti ėshtė njė ne njė milion raste qe te ndodhe. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/11/2018, 12:12