Sinqeriteti i tepruar...

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Sinqeriteti i tepruar...

Mesazh nga Princesha... prej 7/12/2013, 13:49

Sinqeriteti i tepruar... Welcome-Red-Glitter-Graphic-2


 
Duhet te ruhemi per te mos qene nje ''liber i hapur'' ne te cilen te gjithe te munden te lexojne sipas qefit tyre.


Ai sinqeritet i pavullnetshem qe i lejon te tjeret te depertojne ne qoshet me te fshehta te shpirtit tone.


Eshte nje navitet qe na vendos nen pushtetin e kundershtarve tane.


Nuk dua te them pra se si duhet te shtiresh por do te ishte nje gabim ti dorzonim te tjerve celsat e mendimeve tona te fshehta.
Sinqeriteti i tepruar... Key-to-your-heartSinqeriteti i tepruar... Thank-you87Sinqeriteti i tepruar... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 19/6/2019, 00:57