A quhet dashuri..kur burri e rrah gruan?!!

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje A quhet dashuri..kur burri e rrah gruan?!!

Mesazh nga Princesha... prej 5/12/2013, 09:55 
Si mund te thote i dashuri "te dua"..dhe pas disa ditesh te keqtrajtoje gruan ?!

Dhe pse e beri kete..?! Nga dashuria?
A ka menyr te zgjidhen problemet ndryshe?
Dhe si mund te zgjidhen


?
A quhet dashuri..kur burri e rrah gruan?!! G33104A quhet dashuri..kur burri e rrah gruan?!! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : A quhet dashuri..kur burri e rrah gruan?!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: A quhet dashuri..kur burri e rrah gruan?!!

Mesazh nga Arlo prej 6/12/2013, 18:21

Nje fjal thote: Kush te rrah te don LOL Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A quhet dashuri..kur burri e rrah gruan?!!

Mesazh nga Princesha... prej 7/12/2013, 13:20

INLOOVEE  Mendoj se e ke gabim dashuri qenka dhuna LOL A quhet dashuri..kur burri e rrah gruan?!! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: A quhet dashuri..kur burri e rrah gruan?!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 19/6/2019, 00:48