Kush duhet te komandoje ne dashuri

Share
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Kush duhet te komandoje ne dashuri

Mesazh nga Princesha... prej 5/12/2013, 09:53 
Kush duhet te komandoje ne dashuri,truri apo zemra?

/Mendoje/ /Mendoje/ /Mendoje/ /Mendoje/ /Mendoje/ 
    Ora ėshtė 23/1/2019, 02:51