Ne nje lidhje,me mir shum afer apo larg?

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Ne nje lidhje,me mir shum afer apo larg?

Mesazh nga Princesha... prej 5/12/2013, 09:51

 
Si do kishit dashur te jetonit historin tuaj te dashuris...te jeni gjithmon bash,apo te jeni pak larg nga njeri tjetri?

PUC PUC PUC PUC PUC PUC PUC PUC PUC PUC PUC PUC PUC PUC 
    Ora ėshtė 16/12/2018, 00:03