Thashethemet .....

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Thashethemet .....

Mesazh nga Princesha... prej 12/11/2013, 14:07


. E ēfarė janė thashethemet ...!!!!. . .

Fjalė tė thėna nga 2 lloje njerėzish ....

1....Nga meshkuj qė tė shohin si tė paarritshme pėr to dhe tė "djegin" duke shpikur lloj-lloj ngjarjesh pėr ty , qė janė kaq reale sa fillon tė dyshosh nė vetvete . . .

2....Nga femra qė tė urrejnė sepse duan tė jeni si ty, e nė pamundėsi pėr tė pasur gjithēka tėnden trillojnė lloj-lloj historish . . . . .

Por . . . . ka edhe te vėrteta, qė pėr fat tė keq ne njerėzit me tė drejtė nuk mundemi t'i dallojmė dot kurrė se cila ėshtė thashethem dhe cila ėshtė e vėrtetė . . .

Dhe ti flet pėr tu thėnė tė tjerėve qė ndihesh e lėnduar sepse "dekorohen" njėsoj si i miri dhe si i keqi.

E askush s'tė beson . . .

E ē'rėndėsi ka nėse tė besuan apo jo . . .

E rėndėsishme ėshtė, qė njė ditė pavaresisht githēkaje, ti do jetosh pa PENGJE . . .

DO JETOSH NĖ PAQE . .

    Ora ėshtė 18/6/2018, 22:49