Hoteli me dhoma si flluska sapuni!

Share
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Hoteli me dhoma si flluska sapuni!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/10/2013, 18:16Nė Francė gjendet njė hotel krejt ndryshe nga tė tjerėt. Dhomat e tij ngjajnė me flluska sapuni tė mėdha dhe kėto “dhoma” janė nė zemėr tė njė pylli disa kilometra larg Marsejės.

Hoteli Atrap’Rjves nė komunėn Allauch ėshtė posaēėrisht pėr tipat aventurierė, tė cilėve u pėlqen tė kalojnė natėn duke parė yjet.
Njė natė nėpėr “flluska” kushton rreth 100 euro dhe nė to gjendet edhe njė teleskop.

Qė nga hapja e tij nė vitin 2010, ky hotel i ēuditshėm ka pasur shumė sukses. Pronarja Murielle Giovansili thotė: “Personat qė vijnė kėtu mbeten shumė tė kėnaqur nga eksperienca. Dhoma dyshe ėshtė jashtėzakonisht romantike.”/BotaSot/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 21/2/2019, 19:52