Gruaja qė ka “harruar” tė presė flokėt prej 10 vjetėsh...!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Gruaja qė ka “harruar” tė presė flokėt prej 10 vjetėsh...!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/10/2013, 18:23Po tė ishte pėr atė, parrukieret as nuk duhet tė punonin fare, duke mbajtur tė mbyllur qepenin e sallonit tė tyre, Nė Kinė, Ni Linmei, njė grua 55-vjeēare me origjinė nga Taiyuan i provincės sė Shanxit, ka fiksuar njė rekord tė ri me flokėt e saj. Pikėrisht, Ni i ka tė gjata mė shumė se 2 metra e gjysmė dhe pėr tė arritur kėtė rezultat, ajo nuk i ka prerė qė prej plot 10 vjetėsh... Madje duket se nuk ka ndėrmend t'i presė ende, edhe pėr tė paktėn 10 vite tė tjerė!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gruaja qė ka “harruar” tė presė flokėt prej 10 vjetėsh...!

Mesazh nga Vizitor prej 25/10/2013, 12:07

Lum burri i saj qe ka nje jastek leshi hhahahhahaa

    Ora ėshtė 19/10/2018, 08:39