Hidhet shorti, Ronaldo vs Ibrahimoviē!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Hidhet shorti, Ronaldo vs Ibrahimoviē!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/10/2013, 17:41

Hidhet shorti, Ronaldo vs Ibrahimoviē! Article-2470044-18AFF93800000578-546_306x423

Ish-kampionėt e botės tė, Franca do tė duhet tė ndeshet me Ukrainėn pėr tė pėrcaktuar se kush do tė shkojė nė “Brazil 2014”.

Ndėrsa Portugalia e Kristiano Ronaldos do tė vihet pėrballė Suedisė sė Zllatan Ibrahimoviēit.

Sa u takon ekipeve ballkanase, Greqia do tė luajė ndaj Rumanisė, ndėrsa Kroacia do pėrballet me Islandė.

Ndeshjet do tė luhen mė 15 dhe 19 nėntor.

Shorti

Portugali - Suedi

Ukrainė - Francė

Greqi - Rumani

Islandė - KroaciE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 24/6/2019, 10:54