Apel i Shaqirit: Mos na quani tradhtarė

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Apel i Shaqirit: Mos na quani tradhtarė

Mesazh nga Vizitor prej 11/10/2013, 17:10

Apel i Shaqirit: Mos na quani tradhtarė Largea_0154111151381498931

Shaqiri duke hyrė nė stadiumin "Qemal Stafa"Apel i Shaqirit: Mos na quani tradhtarė 015410996

Xherdan Shaqiri pranon se ėshtė njė ndeshje jo e lehtė pėr tė. Mesfushori i Bayernit tė Munichut kėrkon mirėkuptimin e tifozėve, duke thėnė se duhet tė jenė tė pėrmbajtur nė sfidėn e sotme.

"Ndjehemi shumė mirė, pasi jemi nė atdhe. Ėshtė njė ndeshje e rėndėsishme si pėr ne dhe pėr Shqipėrinė. Sigurisht qė do tė pėrjetojmė njė emocion tė fortė nė “Qemal Stafa”, pasi si ne dhe Shqipėria synojmė fitoren. Sa u pėrket tifozėve, ėshtė mė se normale qė do tė reagonin nė kėtė mėnyrė, por ama lutem ta kuptojnė kėtė situatė. Do tė jetė njė emocion shumė i fortė pėr ne kur tė hyjmė nė fushė, pėrballė tifozėve nė tokėn mėmė, por duhet ta kuptojnė futbolli fundja-fundit ėshtė profesion. Ne jemi profesionistė", Xherdan Shaqiri.

Kujtojmė se ndeshja nė mes tė Shqipėrisė dhe pėrfaqėsueses zvicerane, ku do tė paraqiten edhe pesė shqiptar tė tjerė, do tė zhvillohet nė stadiumin "Qemal Stafa" me fillim nė ora 20:30.

Burimi:Bota Sot

    Ora ėshtė 22/8/2019, 00:15