Gjithmonė xhentėlmen?!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Gjithmonė xhentėlmen?!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/10/2013, 14:22Meshkujt ndonjėherė kanė mėnyra tė ēuditshme dhe misterioze pėr ta treguar dashurinė.

Jo tė gjithė meshkujt mund tė shfaqin hapur ndjenjat. Nėse dėshironi tė kuptoni se mashkulli juaj ju pėlqen apo jo, pėrpiquni tė vini re kėto shenja.

Ju kontakton vazhdimisht

Nuk ka rėndėsi nėse ai ėshtė nė punė apo me shokėt, ai do tė gjejė njė mėnyrė pėr tė kontaktuar apo dėrguar sms vazhdimisht. Nėse ai e bėn kėtė gjė, atėherė ėshtė njė shenjė se kėrkon vėmendjen tuaj dhe ėshtė i interesuar pėr ju.

Ėshtė i interesuar pėr interesat tuaja

Kur njė mashkull tregon interes nė gjėrat qė ju pėlqeni, kjo ėshtė njė shenjė e dukshme se ai ėshtė i pėrfshirė nė ju. Dhe kjo ėshtė mė se e vėrtetė nėse ai ju ndjek nė aktivitete qė s’i pėlqejnė realisht. Nėse vini re se njė mashkull dėshiron tė vijė nė palestėr me ju, atėherė do tė thotė se kėrkon tė kalojė mė shumė kohė me ju.

Nuk jua u ndan sytė

Nuk ka rėndėsi se ku jeni, ai gjithmonė ju shikon nė sy. Kur njė mashkull ju shikon nė sy, kjo do tė thotė se jo vetėm qė ai ju pėlqen, por dėshiron qė ai tė vjedhė edhe vėshtrimin tuaj. Kontakti me sy tregon se ai ėshtė njeri social dhe jo i turpshėm.

Pėlqen tė ketė kontakt fizik me ju

Ai dėshiron tė jetė nė kontakt fizik me ju, por sigurisht qė njeh edhe limite. Ai kėrkon qė edhe nė vendet publike t’ju mbajė dorėn apo krahun.

Preferon tė jetė nė shoqėrinė tuaj

Pėrveē tė qenit nė njė kontakt konstant me ju, ai preferon tė jetė nė shoqėrinė tuaj, qoftė edhe kur nuk ka qėllim pėr t’u lidhur. Mund t’ju ftojė nė darkė, nė kinema, thjesht tė jetė nė praninė tuaj pėr t’u ndier mė mirė.

Ėshtė gjithmonė njė xhentėlmen

Nga dita nė ditė ai do tė tregojė sjellje prej njė xhentėlmeni tė vėrtetė. Do tė hapė dyert pėr ju, do t’ju mbajė xhaketėn. Nėse i bėn shpesh kėto sjellje, do tė thotė se ai ėshtė vėrtet i interesuar pėr ju dhe kėrkon tė tregojė se ėshtė njė djalė i mirė.

Ėshtė mbrojtės

Nė ambiente publike, por edhe nė shtėpi ai ėshtė mbrojtės ndaj jush. Kur jeni larg tij, pėrpiqet t’ju telefonojė pėr t’u siguruar qė jeni mirė. Siguria juaj ėshtė gjithmonė nė mendjen e tij.

Ju bėn shpesh dhurata

Kur njė mashkull mendon qė t’ju surprizojė me dhurata, edhe nė ditė tė zakonshme, do tė thotė se ai jo vetėm qė ėshtė i interesuar pėr ju, por ėshtė i lumtur qė po shpenzon para pėr ju, nė mėnyrė qė ju tė jeni e lumtur. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 17/10/2018, 01:20