A vritet gruaja per nder?

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje A vritet gruaja per nder?

Mesazh nga Princesha... prej 29/9/2013, 23:51

Kohet e fundit ne gjithandej po rritet fenomeni i vrasjes ndaj fermave (bashkeshorte, feujuara, e dashura tj..).
A mendoni se mund te vritet nje femer per ceshtje nderi?avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A vritet gruaja per nder?

Mesazh nga Vizitor prej 30/9/2013, 07:43

Jo, nuk vritet per asgje ne bote, sepse burri nuk ia ka dhuruar jeten gruas qe te kete te drejte te ia marr. Nese nuk shkoni bashke, ndarja eshte rruga e duhur...vrasja kurresesi!
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: A vritet gruaja per nder?

Mesazh nga Princesha... prej 12/12/2013, 15:17

Asnjeri se ka vrare femren /gruan per nder ,,por ato qe i kane vrare, i kane vrare sepse jane legena dhe frigacake,, dhe kane dashte te ruajne opinionin e tyre pra per interesin e tyre vetiak ....Sikur te ishte ceshtje nderi kjo moda e vrasjeve ne familije atehere edhe vete vrasesit do kishin qene te ndershem dhe sdo te arrinin kurr te kryenin aktin e vrasjes...avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: A vritet gruaja per nder?

Mesazh nga MARINO prej 12/12/2013, 15:19

faktikisht nuk vritet por ka dhe qe e bejneKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert

Sponsored content

Buzqeshje Re: A vritet gruaja per nder?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/6/2018, 06:13