Yahoo lanēon aplikacionin e videove “Yahoo Screen”

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Yahoo lanēon aplikacionin e videove “Yahoo Screen”

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/9/2013, 14:23

Yahoo lanēon aplikacionin e videove “Yahoo Screen” Yahoo_screen_ipad

Yahoo vazhdon pėrparimin nė botėn mobile. Kėtė herė kompania ka lanēuar njė aplikacion videosh pėr sistemin iOS tė quajtur Yahoo Screen.

Nėpėrmjet kėtij aplikacioni tė disponueshėm pėr pajisjet mobile tė Apple si iPhone, iPad dhe iPod Touch pėrdoruesit mund tė shohin klipet mė popullorė tė momentit ose shfaqje tė ndryshme televizive.

Lėvizjet majtas ose djathtas tė gishtit paraqesin pėr pėrdoruesin videon e radhės ndėrsa lėvizjet lart ose poshtė lejojnė pėrdoruesin tė kalojė menjėherė nė njė kanal tjetėr videosh.

Tashmė pėrdoruesit do tė kenė njė medium tjetėr ku mund tė zbulojnė gjėra tė reja, por dhe mund tė ndajnė me miqtė videot e preferuara.

Marissa Mayer, CEO e Yahoo ėshtė fokusuar fuqishėm nė botėn mobile dhe nėpėrmjet kėtij aplikacioni po futet tashmė nė njė territor tė dominuar nga YouTube, Netflix, Hulu apo Amazon. (PCWorld Albanian)E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 17/6/2019, 02:40