Ēfarė shpreh ngjyra e syve tanė?!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Ēfarė shpreh ngjyra e syve tanė?!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 6/9/2013, 18:54Sytė flasin, kėshtu thotė njė fjale e vjetėr, dhe mesa duket kjo ėshtė e vėrtetė. Por ajo qe ėshtė e rėndėsishme ėshtė fakti se edhe ngjyra e tyre flet...

Sytė kafe
Sytė kafe janė mjaft ekspresive dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft tė talentuar. Zakonisht ata janė njerėz kėmbėngulės dhe kėrkues ndaj vartėsve, kjo pėr shkak tė hijes sė rėndė.

Sytė e zinj
Ngjyra e syve tuaj, ju bėn qė tė jeni gjithnjė njeri serioz dhe qė gjėrat i bėni me pjekuri. Mos harroni se gjithnjė pėrtej shikimit tė personave qė kanė sy tė zinj fshihet njė mister i trashėguar.

Sytė dyngjyrėsh
Janė sytė me tėrheqės dhe bindės, nė raste tė veēanta zotėrojnė pushtetin e hipnotizimit tė personave tė tjerė. Konsiderohen shumė tėrheqės, janė mjaft ekzotike. Shprehin vetėbesim dhe dėshmojnė krenari.

Sytė gėshtenjė
Dėshmojnė se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton t’i zihet besė. Sa mė e mbyllur tė jetė ngjyra aq mė shumė ato rrezatojnė sensualitet. E meta kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

Sytė e kaltėr
Shprehin kthjelltėsinė e cila nėnkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet tė imagjinojnė princin e ardhshėm, por duhet tė lėvizin nga vendi dhe tė jenė nė kėrkim tė tij.

Sytė e gjelbėr
Shumica e njerėzve me sy tė gjelbėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe tė bindur. Kėta njerėz dinė tė sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė tė bėhen mjaft agresive.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Ēfarė shpreh ngjyra e syve tanė?!

Mesazh nga Burrelsja prej 7/9/2013, 08:16

Sytė dyngjyrėsh
Janė sytė me tėrheqės dhe bindės, nė raste tė veēanta zotėrojnė pushtetin e hipnotizimit tė personave tė tjerė. Konsiderohen shumė tėrheqės, janė mjaft ekzotike. Shprehin vetėbesim dhe dėshmojnė krenari.

    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:24