ROMANTIKA

Share
avatar
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje ROMANTIKA

Mesazh nga Princesha... prej 5/9/2013, 09:04Thonė se romantika ka vdekur dhe se dashuria sot ėshtė vetėm interes.
E di se nė jetėn tonė ka shumė zhgėnjime, ka shumė arsye pėr mosbesim, por kurrsesi nuk mund ta pranojė se dashuria ėshtė vetėm interes dhe se romantika ka vdekur.
Nėse dashuria ėshtė vetėm interes, pse na dridhen themelet kur jemi pėrballė njeriut qė e dashurojmė.
Nėse romantika ka vdekur, si ka mundėsi se nga shpirti ende nashpėrthejnė fjalėt "kam nevojė pėr ty", apo "ti mė mbush me jetė".
Dashuria kurrė nuk mund tė jetė interes. Mund tė ketė vetėm njerėz qė i shfrytėzojnė ndjenjat e sinqerta tė tjetrit. Dhe njerėz tė tillė ka pasur dhe do tė ketė gjithnjė.
Romantika nuk ka vdekur! Sikur kjo tė ishte e vėrtetė atėherė as ti nuk do tė ishe duke i lexuar kėto rreshta. Nuk do tė ekzistonin as artistėt dhe as ėndėrrimtarėt.
Beso nė dashuri.
Pavarėsisht zhgėnjimit, mos i tradhto ndjenjat e tua.

    Ora ėshtė 15/12/2018, 23:54