Hijeshia eshte karakteristika me e bukur qe karakterizon nje femer te vertete..!

Share
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Hijeshia eshte karakteristika me e bukur qe karakterizon nje femer te vertete..!

Mesazh nga Princesha... prej 5/9/2013, 08:56


Te gjithe e idealizojne veten si femra te hijshme.

Te gjithe duan te njihen si te tilla.

Por jo te gjithe jane.

Pse valle?!...

Sepse hijeshia nis nga paraqitja por nuk perfundon aty.

Hijeshia kalon nga karakteri dhe perfundon tek pastertia e zemres.

Hijeshia shmang gjestet ose fjalet qe jan te turpshme per nje femer.

Hijeshia nuk pranon xhelozine apo ziline kundrejt femrave te tjera.

Hijeshia eshte modeste dhe perulet ndaj atyre njerezve qe kan nevoje per ndihme.

Hijeshia nuk ofendon.

Hijeshia eshte karakteristika me e bukur qe karakterizon nje femer te vertete..!Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Hijeshia eshte karakteristika me e bukur qe karakterizon nje femer te vertete..!

Mesazh nga Vizitor prej 5/9/2013, 08:57

Une e vleresoj hijeshine, por me shume shpirtin dhe zemren

    Ora ėshtė 23/1/2019, 01:51