Studimi: Sa mė shkatarraqė nė zyrė aq mė kreativė!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Studimi: Sa mė shkatarraqė nė zyrė aq mė kreativė!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 2/9/2013, 18:07Njė lajm i mire vjen pėr te gjitha te ērregulltit ne ambientin e zyrės. Ja cili ėshtė ai.

Letra te shpėrndara ne gjithė zyren, njolla kafeje ne tavoline... E vėshtirė te besohet se ai ambient ne te vėrtetė ėshtė zyra juaj. Gjithsesi vjen njė lajm qe do iu gėzojė sadopak. Sipas njė studimi te Universitetit te Minnesota-s parregullsia ne zyre inkurajon kreativitetin dhe sjell ide te reja.

Ky rezultat vjen pas dy provave te kryera. Disa punonjės u vendosen ne njė zyre te rregullt dhe disa te tjerė ne njė zyre shkatarraqe. Atyre iu kėrkua te jepnin ide te reja mbi njė teme te caktuara. Rezultati? Pjesėmarrėsit e dyte kishin ide shume me te mira dhe te menduara me kujdes.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 19/11/2018, 13:21