Sygjelbrit kanė libido mė tė fuqishme

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Sygjelbrit kanė libido mė tė fuqishme

Mesazh nga Vizitor prej 29/8/2013, 08:17Ekzistojnė konstatimet qė nė bazė tė ngjyrės sė syve mund tė vlerėsohen meshkujt: sytė ngjyrė gėshtenje i kanė meshkujt besnikė dhe tė sigurt, sykaltėrve u mungon vetėbesimi, sygjelbrit janė plot imagjinatė.

- Sytė ngjyrė gėshtenje i kanė meshkujt besnikė, tė sigurt dhe tė butė. Ata janė tė shkėlqyeshėm dhe janė plotė vetėbesim, gjė qė deri diku sqaron fakti qė shumica e njerėzve tė pasur nė botė i kanė sytė ngjyrė gėshtenje.

- Meshkujt sykaltėr janė mė pak agresivė se tė tjerėt, mirėpo kanė mė pak vetėbesim. Sytė e kaltėr janė shenjė sinqeriteti dhe lumturie.

- Sytė ngjyrė tė kaltėr tė mbyllėt i kanė meshkujt “e zjarrtė”.

- Sytė e gjelbėr duken misteriozė.

- Meshkujt me sy ngjyrė tė kaltėr janė spontanė, imagjinues, por jo edhe posaēėrisht tė sigurt, sepse lehtė ngazėllehen nė jetė. Megjithatė, ata konsiderohen si meshkuj me libido mė tė fuqishme.

Nga kombinimet e ngjyrave themelore tė syve mbase mė interesantė janė sytė ngjyrė mjalti (herė tė gjelbėr, herė gėshtenje, varėsisht nga drita dhe humori). Meshkujt me sytė ngjyrė mjalti janė argėtues, spontanė, ngjyra e gjelbėr u jep njė dozė ēapkėnllėku, ndėrkaq e gėshtenjta i bėn tė hapur dhe kontaktues. /Telegrafi/


    Ora ėshtė 10/12/2018, 13:51