A ekziston dashuria me tė huaj?

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje A ekziston dashuria me tė huaj?

Mesazh nga LePuRuShJa prej 9/7/2009, 09:09

A egzistion dashuria e vėrtetė me tė huajt ? Apo mė e mirė ėshtė me njė shqiptar ose shqiptare ?E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: A ekziston dashuria me tė huaj?

Mesazh nga Vizitor prej 9/7/2009, 14:16

Une Medoj se dashuria meni shqiptar egziston ma mir se je lidhun me gjuh me jeten e eprditshme qe ekmi ne eme nje te huja nuk mundet me egzistu se ata jan ma drysh nga ne si nga gjyha nga traditet etj medimi im

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: A ekziston dashuria me tė huaj?

Mesazh nga Burrelsja prej 8/7/2013, 11:47

ne fakt dashuria me nj person te huaj mund te jete e pamundur sepse ndoshta ai rastis qe te mos jete shqipetar edhe ne qofe se kjo dashuri te ishte e mundur atehere vajza nuk mund do te dije te flase ne gjuhen e djalit ose mund te ndodhe e kundertaa dhe ne qofe se dashuron duhet te dashurosh nje djale i cili i perket gjuhes tende

Sponsored content

Buzqeshje Re: A ekziston dashuria me tė huaj?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/10/2018, 19:28