Lidhja me mashkullin mė tė ri

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Lidhja me mashkullin mė tė ri

Mesazh nga Vizitor prej 30/7/2013, 08:02

Nė qoftė se ju pėlqen ndonjė mashkull i cili ėshtė mė i ri se ju, nė qoftė se flirti i padjallėzi ėshtė shndėrruar nė diēka mė serioze, ndėrkaq ju ndiheni mirė pėr kėtė qė po ju ndodh, atėherė s’keni pėrse tė brengoseni. Me rėndėsi ėshtė qė ju tė dy mendoni pėr tė njėjtėn gjė. Dallimi i moshės megjithatė ėshtė vetėm njė numėr.
Janė plot energji
Meshkujt e rinj janė plot energji dhe lumturi. Janė optimistė dhe janė nė humor shumė tė mirė. Janė argėtues, gjithmonė janė tė mirė pėr aventurė dhe dėshirojnė shumė tė pėrkėdhelen.

Ju jeni shefja
Zakonisht do tė dėshironi qė t’ia mėsoni shumė gjėra. Kėshtu do ta bėni tė jetė i varur nga ju, edhe emocionalisht edhe fizikisht. Meshkujt vlerėsojnė pėrvojėn, pėrkatėsisht do t’ju vlerėsojnė pėr faktin qė jeni mė me pėrvojė. Pėrvoja dhe menēuria juaj do t’u duken shumė seksi.

Duken mirė
Meshkujt e rinj janė tė kujdesshėm sa i pėrket dukjes sė tyre. Nuk ėshtė e gjitha vetėm dukja e mirė, mirėpo kjo gjė ėshtė gjithsesi njė pėrparėsi.

Hyjnė nė jetėn tuaj me mė sė paku kujtime nga lidhjet e kaluara
Janė shumė mė tė vogla gjasat qė pas 6 muaj lidhjeje tė pėrjetoni zhgėnjime, sepse ai brengoset nė mos po e tradhtoni, ashtu siē ia ka bėrė ish e dashura e tij.

Nuk janė tė hamendur nė pėrditshmėrinė e tyre dhe nuk janė tė torturuar
Akoma besojnė nė dashuri dhe besojnė se mund tė dashurohen me ju. Sa i pėrket kėnaqėsisė seksuale, ata janė nė kulmin e tyre seksual.

Nuk e krahasojnė suksesin e tyre me karrierėn tuaj
Me fjalė tė tjera, nuk do tė jetė i frikėsuar nėse jeni mė e suksesshme se ai, siē do ta bėnte dikush i moshės suaj apo mė i vjetėr se ju.

Ē’mendoni ju pėr lidhjen me mashkullin mė tė ri? A do tė kishit praktikuar ju diēka tė tillė dhe cili do tė ishte dallimi i moshės qė do tė mund ta pėrballonit ju? /Telegrafi/


    Ora ėshtė 15/12/2018, 23:55