Si u vardisen vajzave meshkujt e turpshėm

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Si u vardisen vajzave meshkujt e turpshėm

Mesazh nga Vizitor prej 15/7/2013, 08:25Meshkujt “zhurmaxhinj” nuk e kanė problem t’u vardisen vajzave dhe kur e bėjnė kėtė, gjithsesi e kuptoni se ē’po ndodh. Ndėrkaq, ata qė janė tė turpshėm janė pak misteriozė, andaj nuk janė tė rralla rastet kur nuk jeni tė sigurt se a po i pėlqeni apo edhe fare nuk e di se si e keni emrin. Nėse ndonjė mashkull i turpshėm flirton me ju, mund ta kuptoni nė bazė tė kėtyre shenjave...
Do ta dėgjoni
Do tė marrė pjesė nė bisedėn nė tė cilėn edhe ju jeni e pėrfshirė, mirėpo krejtėsisht nė mėnyrė pasive. Bėjani ndonjė pyetje – nėse hutohet, do tė thotė se pėrfundimisht mendjen e ka tek ju.

Do ta pėrdor celularin
Nė qoftė se ėshtė shumė i hapur duke biseduar nė celular, ndėrkaq sy mė sy duket i hutuar, do tė thotė qė ekziston diēka qė e frenon dhe nuk di se si t’ju shfaqė atė qė ndien pėr ju. Mėnyra mė e lehtė qė ta kapėrceni kėtė situatė ėshtė qė thjesht tė bisedoni pėr gjėrat pėr tė cilat mė parė keni biseduar nėpėrmjet celularit.

Do tė qeshni
Kur tė thoni diēka qė nuk ėshtė edhe aq pėr tė qeshur, ndėrkaq ai qesh pa ndėrprerė, do tė thotė se po i pėlqeni. Thjesht, nuk mund tė fshehė magjepsjen e vet, andaj duke qeshur ju bėn me dije qė ju jeni pikėrisht personi qė po i pėlqeni.

Do t’ju shoqėrojė nė rrjetet shoqėrore
Nė qoftė se shpesh komenton statuset, i pėlqejnė fotografitė tuaja apo nė ēfarėdo mėnyre pėrpiqet qė tė krijojė komunikimin, do tė thotė qė thjesht nuk ka guxim qė t’ju ofrohet nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė. /Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Si u vardisen vajzave meshkujt e turpshėm

Mesazh nga Burrelsja prej 20/7/2013, 17:17

ato qe hiqen sikur sdin jan 100 her me tposhter

    Ora ėshtė 15/12/2018, 23:42