Ēfarė mendon ai pėr ‘ēmenduritė’ e saj?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Ēfarė mendon ai pėr ‘ēmenduritė’ e saj?

Mesazh nga Vizitor prej 3/7/2013, 07:42Si mund ta bėsh pėr vete dhe cilat janė sinjalet pėr tė kuptuar nėse tė pėlqen vėrtet. A nuk janė kėto gjėra qė ēmendin vajzat dhe duan patjetėr t’i dinė? Pėr ju kemi lajme tė mira pėr tė deshifruar gjuhėn e tyre.
Nga testimet e bėra nė lidhje me reagimet e djemve pėr sjelljet paksa sipėr "rreshtave", nga mė pak tė pėlqyerit tek mė intriguesit, 6% pėlqejnė idenė qė ajo "heton" mbi ēdo femėr qė shkruan nė profilin e tij.

16% pėlqejnė faktin qė ajo ėshtė pjesė e twitter-it vetėm pėr tė ndjekur se ku ėshtė dhe ta takojė "rastėsisht".

34% e djemve pėlqenin idenė qė ajo tė ketė ēelėsin e banesės ku ai jeton me tre djem, vetėm pėr tė ndenjur pak bashkė dhe vetėm!

55% pėlqejnė idenė qė ajo tė sfidojė njė vajzė tjetėr pėr tė bėrė njė performancė alla 'Coyote Ugly' nė banakun e barit ku ndodhen.

59% e djemve pėlqejnė idenė qė ajo tė vijė e ta takojė e veshur me njė pardesy, me taka dhe poshtė, asgjė!

93% pėlqejnė qė tė ndjejnė prekjen e saj poshtė tavolinės nė njė vend shumė tė populluar. /Telegrafi/


Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Ēfarė mendon ai pėr ‘ēmenduritė’ e saj?

Mesazh nga Burrelsja prej 7/7/2013, 11:20

LOL LOL LOL sa fantzai qe ka ky sip[er leje kur tke qen i vogel aahaahaaha

    Ora ėshtė 21/10/2018, 18:26