Meshkujt e varfėr, mė tė mirė nė krevat

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Meshkujt e varfėr, mė tė mirė nė krevat

Mesazh nga Vizitor prej 3/7/2013, 07:38

Martesa e vajzės me mashkull tė pasur nuk do tė thotė tė jetė edhe e suksesshme, ndėrkaq njė nga arsyet mund tė jetė edhe hulumtimi i ri i qendrės “Rev Risrc”, i cili ka treguar qė meshkujt me tė ardhura mė tė vogla dhe ata me tė ardhura tė mesme janė mė tė mirė nė krevat, mė besnikė dhe mė emocionalė.
Meshkujt qė nuk kanė tė ardhura tė mėdha nuk kanė edhe zgjedhje tė mėdha, ata thjesht detyrohen tė bėhen tė shkėlqyeshėm nė krevat.

Sa mė pak para, aq mė shumė besnikėri, orgazėm dhe lumturi, thonė rezultatet e hulumtimit, ndėrkaq ngjashėm mendon edhe profesor Galinski i Universitetit nė Chikago, i cili thotė qė meshkujt e varfėr janė mė pak hipokritė sesa meshkujt e pasur.

Meshkujt me tė ardhura tė mesme zakonisht janė mė tė kujdesshėm me njerėzit e panjohur me tė cilėt sapo njihen sesa meshkujt pasur, sepse me rastin e njohjeve rregullisht pėrdorin buzėqeshjen dhe kontaktin me sy, ndėrkaq janė edhe mė tė gatshėm pėr tė biseduar.

Meshkujt e pasur nė kontaktet e para janė mė tė vrazhdė dhe mė mendjemėdhenj, sepse shpesh besojnė qė nuk kanė nevojė pėr njohje tė reja, derisa ata me status mė modest kėrkojnė rastin e tyre dhe zemėrhapur u ofrohen njerėzve tė tjerė.

Pra, vajza, nėse do tė jeni nė situatė tė zgjidhni midis mashkullit tė bukur me tė ardhura tė mesme dhe mashkullit tjetėr me mė shumė para, mendoni edhe njė herė. /Telegrafi/
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Meshkujt e varfėr, mė tė mirė nė krevat

Mesazh nga Burrelsja prej 7/7/2013, 11:20

interesante kjo cudi se shumica gocave i dun cunat per lekkk

    Ora ėshtė 24/9/2018, 09:47