Shenjat kur njė mashkull bie kokė e kėmbė nė dashuri me ju!

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shenjat kur njė mashkull bie kokė e kėmbė nė dashuri me ju!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/6/2013, 15:05Jo tė gjithė meshkujt mund tė shfaqin hapur ndjenjat. Nėse dėshironi tė kuptoni se mashkulli juaj ju pėlqen apo jo, pėrpiquni tė vini re kėto shenja.

Ju kontakton vazhdimisht

Nuk ka rėndėsi nėse ai ėshtė nė punė apo me shokėt, ai do tė gjejė njė mėnyrė pėr tė kontaktuar apo dėrguar sms vazhdimisht. Nėse ai e bėn kėtė gjė, atėherė ėshtė njė shenjė se kėrkon vėmendjen tuaj dhe ėshtė i interesuar tek ju.

Ėshtė i interesuar pėr interesat tuaja

Kur njė mashkull tregon interes nė gjėrat qė ju pėlqeni, kjo ėshtė njė shenjė e dukshme se ai ėshtė i pėrfshirė nė ju. Dhe kjo ėshtė mėse e vėrtetė nėse ai ju ndjek nė aktivitete qė s`i pėlqejnė realisht. Nėse vini re se njė mashkull deėshiron tė vijė nė palestėr me ju, atėherė do tė thotės e kėrkon tė kalojė mė shumė kohė me ju.

Nuk  jua ndan sytė

Nuk ka rėndėsi se ku jeni, ai gjithmonė ju shikon nė sy. Kur njė mashkull ju shikon nė sy, kjo do tė thotė jo vetėm qė ai ju pėlqen, por dėshiron qė ai tė vjedhė edhe vėshtrimin tuaj. Kontakti me sy tregon se ai ėshtė njeri social dhe jo i turpshėm.

Pėlqen tė ketė kontakt fizik me ju

Ai dėshiron tė jetė nė kontakt fizik me ju, por sigurisht qė njeh edhe limite. Ai kėrkon qė edhe nė vėndet publike t`iu mbajė dorėn apo krahun.

Preferon tė jetė nė shoqėrinė tuaj

Pėrveē tė qėnit nė njė kontakt kostant me ju, ai preferon tė jetė nė shoqėrinė tuaj, qoftė edhe kur nuk qėllim pėr t`u lidhur. Mund t`iu ftojė nė darkė, nė kinema, thjesht tė jetė nė praninė tuaj pėr t`u ndjerė mė mirė.

Ėshtė gjithmonė njė gentelman

Nga dita nė ditė ai do tė tregojė sjellje prej njė gentelmani tė vėrtetė. Do tė hapė dyert pėr ju, do t`iu mbajė xhaketėn. Nėse i bėn shpesh kėto sjellje, do tė thotės e ai ėshtė vėrtet i interesuar pėr ju dhe kėrkon tė tregojė se ėshtė njė djalė i mirė.

Ėshtė protektiv

Nė ambjente publike por edhe nė shtėpi ai ėshtė protektiv ndaj jush. Kur jeni larg tij, pėrpiqet t`iu telefonojė pėr t`u siguruar qė jeni mirė. Siguria juaj ėshtė gjithmonė nė mėndjen e tij.

Ju bėn shpesh dhurata

Kur njė mashkull mendon qė t`iu surprizojė me dhurata edhe nė ditė tė zakonshme, do tė thotės e ai jo vetėm qė ėshtė i interesuar pėr ju, por ėshtė i lumtur qė po shpenzon para pėr ju, nė mėnyrė qė ju tė jeni tė lumtur. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Shenjat kur njė mashkull bie kokė e kėmbė nė dashuri me ju!

Mesazh nga Burrelsja prej 7/7/2013, 11:22

Nuk jua ndan sytė

Nuk ka rėndėsi se ku jeni, ai gjithmonė ju shikon nė sy. Kur njė mashkull ju shikon nė sy, kjo do tė thotė jo vetėm qė ai ju pėlqen, por dėshiron qė ai tė vjedhė edhe vėshtrimin tuaj. Kontakti me sy tregon se ai ėshtė njeri social dhe jo i turpshėm.
hmmmmmmm mvjen me qesh se mendoja se ngjaja keq ndaj snuk se kom kuptu asniher

    Ora ėshtė 10/12/2018, 03:03