A e ka harruar ish-tė dashurėn?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje A e ka harruar ish-tė dashurėn?

Mesazh nga Vizitor prej 25/6/2013, 07:23Nganjėherė ju ndodh tė jeni nė lidhje me njė person qė vazhdon tė jetė i dashuruar me ish-tė dashurėn e tij. Nė kėtė mėnyrė mund ta kuptoni nėse kjo ėshtė e vėrtetė dhe ta sqaroni kėtė ēėshtje mes jush njė herė e pėrgjithmonė.
Ai flet pėr tė gjithė kohėn
Nuk ka rėndėsi se a flet mirė pėr tė apo thjesht e kujton tėrė kohėn se sa person negativ ishte ajo. Nėse ai mendon pėr tė, do tė thotė se ka ndjenja pėr tė. Nėse vėrtet e ka tejkaluar kėtė dashuri, ai nuk do tė ankohet por as nuk do ta pėrmend atė.
E ndjek nė internet
Nėse ende nuk e ka harruar atė, ai do tė gjejė mėnyra qė ta mbajė afėr vetes qoftė edhe duke e ndjekur atė nėpėr rrjete sociale si ‘Facebook’ apo ‘Twitter’. Mund ta zbuloni thjesht duke parė historinė e klikimeve tė fundit nė kompjuterin tuaj.
Duket nervoz sa herė e takon
Herėn tjetėr kur jeni jashtė me partnerin dhe papritur takoni ish- tė dashurėn e tij, vėzhgoni sjelljen e tij. Nėse ai fillon tė ndihet nervoz dhe tė belbėzojė si njė adoleshent, atėherė kjo do tė thotė se ai vazhdon ta mbajė atė nė mendje.
Zemėrohet kur dėgjon se ajo ka lidhje tė re
Nėse ai e kupton se ajo ėshtė lidhur me dikė tjetėr dhe kthehet nė njė djalosh tė ri qė ankohet tėrė kohėn, atėherė ai ėshtė xheloz. Nėse ėshtė vėrtetė i lumtur me ju, ai nuk do tė brengosej qė ish-e dashura e tij ka filluar lidhjen e re.
Mban ende dhuratat e saj
Njė i dashur qė ende ruan dhuratat, mesazhet dhe ēdo gjė qė ia kujton atė, atėherė definitivisht nuk e ka harruar atė. Kujdesuni qė tė merrni parasysh kėto shenja pėr tė parė nėse vėrtet ai e ka harruar atė apo jo. Ndoshta ėshtė koha qė tė keni njė bisedė mė serioze pėr kėtė ēėshtje. /telegrafi/

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: A e ka harruar ish-tė dashurėn?

Mesazh nga Burrelsja prej 7/7/2013, 11:23

mir qe smka ndodh

    Ora ėshtė 18/10/2018, 16:50