Se ēfarė ėshtė femra nė krevat – e zbulon frizura

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Se ēfarė ėshtė femra nė krevat – e zbulon frizura

Mesazh nga Vizitor prej 25/6/2013, 07:19Nėse ju ka pėlqyer ndonjė damė, ndėrkaq nuk jeni tė sigurt sesi do tė jetė nė dhomėn e gjumit “e zjarrtė“ apo “indiferente”, shikoni se ēfarė frizure ka, sepse ajo mund tė zbulojė shumėēka pėr prirjet e saj seksuale.
Bisht kali
Femrat tė cilat i lidhin bisht flokėt dinė tė jenė tejet tė zjarrta nė shtrat. Nė vend qė tė fshihet pas flokėve, ajo ato i largon nga sytė, ndėrkaq nė kėtė mėnyrė tregon vetėbesim tė lartė seksual.
Ajo e do seksin e shpejtė dhe tė ashpėr, d.m.th., “nė shpejtėsi”, mirėpo nė thellėsinė e shpirtit do tė pėlqente edhe pak romantikė dhe seks tė lehtė.
Secila qime nė vend tė vetin
Femrat me frizurė tė tillė mė tė kėnaqura janė kur ato caktojnė terminet pėr tė bėrė seks dhe rrallė i lėnė meshkujt t’i udhėheqin.
Bindeni qė t’ia mbyllni sytė me shami. Atėherė do tė jetė e detyruar qė t’ju lejojė tė merrni kontrollin nė duart tuaja, ndėrkaq do tė bėhet si njė tigreshė e vėrtetė.
Flokė tė shprishura
Kjo frizurė tregon qė dama e tillė ndihet mirė me vetveten. Femrat e tilla janė tė relaksuara si nė jetė ashtu edhe nė seks.
Do t’ju dorėzohet nė shtrat dhe mė sė shpeshti janė tė gatshme pėr seks kudoqoftė dhe kurdo qė tė ndiejė nevojėn pėr tė bėrė seks.
Flokėt tė mbledhura nė mėnyrė tė shkujdesur
Damat me frizurat e kėtilla e dėshirojnė shumė glamurin dhe kėnaqen me kujdesin qė ua kushtojnė meshkujt. Qafa paraqet pjesėn mė seksipile tė trupit tė femrės dhe duke e bartur frizurėn e kėtillė ajo nė mėnyrė tė pavetėdijshme zbulon qė ėshtė e gatshme edhe pėr flirt. /Telegrafi/

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Se ēfarė ėshtė femra nė krevat – e zbulon frizura

Mesazh nga Burrelsja prej 7/7/2013, 11:24

Flokėt tė mbledhura nė mėnyrė tė shkujdesur
Damat me frizurat e kėtilla e dėshirojnė shumė glamurin dhe kėnaqen me kujdesin qė ua kushtojnė meshkujt. Qafa paraqet pjesėn mė seksipile tė trupit tė femrės dhe duke e bartur frizurėn e kėtillė ajo nė mėnyrė tė pavetėdijshme zbulon qė ėshtė e gatshme edhe pėr flirt. /Telegrafi/
sqenkam ajo e dyta tpakten xxx 

    Ora ėshtė 26/5/2018, 02:12