Pse ndarja kalon ne ofendime?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga Vizitor prej 8/7/2009, 09:57

Pse ndarja kalon ne ofendime?


Shpesh here degjon persona qe pasi ndahen e grinden me njeri-tjetrin, tejkalojne caqet duke ulur personalitetin e ish te dashurit/es.
Pse kur ndahen dy persona, mundohen te ulin personalitet e njeri-tjetrin, duke shpifur gjera te paqena?

Cfare e shtyn ate person qe te jete aq i keq/e, sa te thoje fjale nga me te ndryshmet?
Doja te dija mendimin tuaj

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Pse ndarja kalon ne ofendime?

Mesazh nga Burrelsja prej 8/7/2013, 11:49

Jam dakord me mendimin qe ofendime te tilla ndodhin kryesisht nga meshkujt.
Une mendoj se dicka e tille ndodh per t'i treguar dhe per t'i mbushur mendjen vetes se mundesh... edhe pa te, dhe pse jo, per ti ngritur moralin vetes.
Mendoj se dicka e tille, ofendime nga meshkujt ndodhin sidomos ne rastet kur femra eshte ajo qe e ndermer hapin e ndarjes.

    Ora ėshtė 15/12/2018, 22:15